Research & Innovation
Research and Innovation Observatory – Horizon 2020 Policy Support Facility

Service tools

Navigation path

Peer Review of the Ukrainian Research and Innovation System: Report in Ukrainian

The Ukrainian version of the report "Peer review of the Ukrainian Research and Innovation System".

 
 

Підтримка програми «Горизонт 2020» (PSF) організована Генеральним директоратом з досліджень та інновацій (DG RTD) Європейської комісії в рамках Європейської рамкової програми досліджень та інновацій «Горизонт 2020» для підтримки роботи країн-членів та асоційованих членів з реформування їх науково-технічних та інноваційних систем.
Експертна оцінка української системи досліджень та інновацій булу проведена травні-листопаді 2016 року спеціальною Панеллю ІПП програми «Горизонт 2020», до складу якого увійшли дев’ять незалежних та українських експертів. Українські органи влади висловили твердий намір гарантувати аналіз результатів та запровадження наданих рекомендацій.
Панель ІПП програми «Горизонт 2020» розробив сім методологічних заяв, поданих у першому розділі звіту. У звіті містяться пояснення обґрунтування кожної з цих методологічних заяв, а також обговорюються 30 конкретних рекомендацій, згрупованих за тематичними напрямками. Аналізи ситуацій у інших країнах доповнюють текстову частину документа, презентуючи приклади запровадження методів передової практики, що можуть сприяти втіленню рекомендацій.
Країна повинна забезпечити вивчення звіту про результати Експертної оцінки та проаналізувати питання потенційного запровадження рекомендацій шляхом реалізації конкретних реформ.

Geo coverage
Report type
Report year
2017
Official publication date
Monday, 27 February, 2017
Last update: 18/10/2019 | Top | Legal notice | Contact | Search